Profesionální řešení správy
elektronické dokumentace
 
 

Novinky

Příležitosti a úskalí správy elektronické dokumentace

Společnost SOVA SYSTEMS Č.R., spol. s.r.o. pořádá dne 16.11.2005 v prostorách svého konferenčního sálu odborný seminář na téma „Příležitosti a úskalí správy elektronické dokumentace“, na kterém vystoupí odborníci na tuto problematiku v čele se zástupcem firmy CYCO Software z Holandska. Na semináři budou prezentovány možnosti využití Data Managementu pro zvýšení konkurenceschopnosti firem. Seminář je pořádán ve spolupráci s firmami AB Studio a Dagis.

Příležitosti a úskalí správy elektronické dokumentaceSpolečnost SOVA SYSTEMS Č.R., spol. s.r.o. pořádá dne 16.11.2005 v prostorách svého konferenčního sálu odborný seminář na téma „Příležitosti a úskalí správy elektronické dokumentace“, na kterém vystoupí odborníci na tuto problematiku v čele se zástupcem firmy CYCO Software z Holandska. Na semináři budou prezentovány možnosti využití Data Managementu pro zvýšení konkurenceschopnosti firem. Seminář je pořádán ve spolupráci s firmami AB Studio a Dagis.


Více informací a přihlášení naleznete zde.

SEMINÁŘ JE ZDARMA

zpět
Projekty Firemní informační portál CONTACT.CZ a Inovace procesů systémů řízení Sovasystem vznikly v rámci operačního programu Podnikání a inovace (OPPI). Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu. MPO   EU logoOPPI
PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ ECM SYSTEM SOLUTIONS S.R.O. je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt řeší nízkou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a nesoulad mezi kvalifikační úrovní pracovní síly s požadavky trhu práce. V rámci projektu bude proškoleno 25 zaměstnanců žadatele a partnerů s finančním příspěvkem, společnosti SOVA SYSTEMS Č.R., SIPLEX a VIDUM.
MPSV