Profesionální řešení správy
elektronické dokumentace
 
 

Novinky

Jak řídit projekty v multiprojektovém prostředí?

Firma SOVA NET ve spolupráci s firmou Goldratt CZ připravila velmi zajímavý seminář na téma "Jak řídit projekty v multiprojektovém prostředí?", který se koná 11.11.2005 v konferenční místnosti SOVA STUDIO, Brno, Křenová 52. Cílem semináře je seznámit účastníky s nejúčinnější metodou plánování a řízení projektů současnosti. Metoda je celosvětově uznávána a využívána zejména v multiprojektovém a multizdrojovém prostředí, kde přináší velmi razantní zlepšení výsledků. Dále seznámit účastníky s problematikou řízení firemních procesů a možností softwarové podpory.
Zajímají Vás tyto oblasti? Klikněte na tento odkaz a registrujte se zdarma na seminář!


zpět
Projekty Firemní informační portál CONTACT.CZ a Inovace procesů systémů řízení Sovasystem vznikly v rámci operačního programu Podnikání a inovace (OPPI). Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropským fondem pro regionální rozvoj a Ministerstvem průmyslu a obchodu. MPO   EU logoOPPI
PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ ECM SYSTEM SOLUTIONS S.R.O. je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt řeší nízkou úroveň znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a nesoulad mezi kvalifikační úrovní pracovní síly s požadavky trhu práce. V rámci projektu bude proškoleno 25 zaměstnanců žadatele a partnerů s finančním příspěvkem, společnosti SOVA SYSTEMS Č.R., SIPLEX a VIDUM.
MPSV